Sweet pandemonium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sweet pandemonium


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Ми дайте да се запознаем...

Go down 
+4
Лорелай
Desert Rose
Диди
hRiSiTo0o0o0o
8 posters
АвторСъобщение
hRiSiTo0o0o0o

hRiSiTo0o0o0o


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 16.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty16th Март 2007, 10:43 pm

Здравейте, казвам се Христина и съм на 15 години от Варна. Уча във ВТГ "Георги Стойков Раковски", обичам да гледам филми, да слушам музика и такива неща. Е, ако имате въпроси питайте. afro
Върнете се в началото Go down
Диди
Блясъче
Блясъче



Брой мнения : 618
Registration date : 14.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty16th Март 2007, 10:54 pm

Зодия?
Любим цвят?
Имаш ли брат или сестра?
Върнете се в началото Go down
http://fun-and-cool.in-goo.com/
Desert Rose
Small vampire
Small vampire



Брой мнения : 493
Age : 30
Registration date : 14.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty16th Март 2007, 11:07 pm

Любим филм?
Обичаш ли да четеш?
Върнете се в началото Go down
hRiSiTo0o0o0o

hRiSiTo0o0o0o


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 16.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty16th Март 2007, 11:54 pm

Много харесвам фима "Мулен Руж". Обичам да гледам анимации мноооого, но класическите, въпреки че и компютърните не са лоши.
Не чета често, но често се запалвам по някоя книга, не рядко я оставям по средата и чакам да излезе филма.
Зодия везни съм.
Любимите ми цветове са синия, лилавия, жълтия, наситено червен.
Не нямам нито брат, нито сестра, но винаги съм искала да имам.
Върнете се в началото Go down
Лорелай
Сладур
Сладур



Брой мнения : 139
Registration date : 14.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty17th Март 2007, 9:45 am

Оо фенче на Мулен Руж Cool Добре дошла в клуба Cool
Колко пъти си го гледала?
И плакала ли си на него?
Върнете се в началото Go down
hRiSiTo0o0o0o

hRiSiTo0o0o0o


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 16.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty17th Март 2007, 1:30 pm

Гледала съм го само 3-4 пъти, но често си пускам любимите ми моменти. Не съм плакала, въпреки че е мн гадно накрая (но аз не плача и на Титаник)
Върнете се в началото Go down
Lady
Legally Blonde
Lady


Брой мнения : 895
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 13.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty18th Март 2007, 10:41 am

здравей и от мен..
виждам,че си с Ева Лонгория на аватара-защо?Любим сериал и защо?
Страхуваш ли се от самотата?
Кое място би искала да посетиш и защо?
Слако или солено?
Върнете се в началото Go down
http://hpbg.yourme.net/index.htm
hRiSiTo0o0o0o

hRiSiTo0o0o0o


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 16.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty18th Март 2007, 12:58 pm

Ами с Ева Лонгория съм, защото много ми харесва първо как изглежда, второ - четох нейно интервю и ми изглежда доста земна и реална, няма излишни превземки и искувствен морал.
Хаха за любим сериал ами ако питаш за "Отчаяни съпруги" да хубав е, също така гледах и "Елиза", "Монк", "ОС" (втория сезон малко го поизтървах), "Приятели", "Малкълм", "Двама мъже и половина" и т.н. все в този ред.
Мисля, че всеки се страхува от самотата.
Много искам да отида в Лондон. Обичам мрачното време, а там доста често е такова, искам да видя Бъкингамския дворец, Биг Бен, въобще да се докосна до обстановката на този град, изглежда ми адски интересен и вълшебен до някаква степен. Искам да отида и в Египед, искам да видя и Кремъл.
Ами зависи, но повече клоня към сладкото.
Върнете се в началото Go down
Nedit0

Nedit0


Брой мнения : 55
Age : 32
Registration date : 14.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty18th Март 2007, 1:29 pm

ооооооооо Хриска! Laughing Не знам кво точно да те питам, ама ще импровизирам...... Обичаш ли сарми? И ако да - защо? Very Happy
Върнете се в началото Go down
te7ka
Lost... somewhere
te7ka


Брой мнения : 277
Age : 32
Registration date : 14.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty18th Март 2007, 1:38 pm

Така.... Хрисе.... здравей (чак ся се сетих да те приветствам тук) Радвам се, че се регнааа... Защо не направиш тема, в която да пускаш истории с емот иконки плс?!?!?!?
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death
In Love
Temples Of Death


Брой мнения : 996
Age : 30
Registration date : 13.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty19th Март 2007, 7:45 pm

Здрасти Very Happy ! И аз много се радвам, че се регна!
Моя въпрос: Гледала ли си филма Шесто чувство?
Върнете се в началото Go down
https://redhotchili.bulgarianforum.net
hRiSiTo0o0o0o

hRiSiTo0o0o0o


Брой мнения : 24
Age : 32
Registration date : 16.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty19th Март 2007, 11:29 pm

Мерси, мерси.
Сега под ред:
1.Неди (хаха), обичам сарми, защото са вкусни.
2.Не правя тема с емот иконки, защото най-вероятно хората ще се оттегчат от мойте глупости.
3.Ами, да гледах филма и то в събота нали го даваха по БТВ, мога да кажа, че филма не е лош, момченцето е супер сладко и много добре си играе ролята.
Върнете се в началото Go down
Temples Of Death
In Love
Temples Of Death


Брой мнения : 996
Age : 30
Registration date : 13.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty19th Март 2007, 11:33 pm

Да, затова питах за филма. Стресна ли се, когато духа на момчето каза:ела да ти покажа пушката на баща ми, после като се обърна, главата му беше бляяяякс? А когато духът на Кира хвана момченцето за крака?Та пусни си темата с емот иконките. Плс
Върнете се в началото Go down
https://redhotchili.bulgarianforum.net
Temples Of Death
In Love
Temples Of Death


Брой мнения : 996
Age : 30
Registration date : 13.03.2007

Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty2nd Юни 2007, 11:24 pm

Неактивна. Изпитателен.
Върнете се в началото Go down
https://redhotchili.bulgarianforum.net
Sponsored content





Ми дайте да се запознаем... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ми дайте да се запознаем...   Ми дайте да се запознаем... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ми дайте да се запознаем...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Sweet pandemonium :: Потребителска зона-
Идете на: